Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

  

 

 

Porozumienie o współpracy pomiędzy Szkołą Podstawową w Kleszczelach a Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego Jastrzębie – Zdrój

    Niniejsze porozumienie jest zawierane w celu podjęcia współpracy i rozwoju kontaktów pomiędzy Szkołą Podstawową w Kleszczelach a Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju przy udziale Fundacji Trzeci wymiar w Jastrzębiu-Zdroju w zakresie wsparcia szkolenia sportowego, promocji zdrowego stylu życia oraz w zakresie szeroko rozumianej kultury fizycznej.

    Ponadto celem porozumienia jest stworzenie warunków do rozwijania indywidualnych zainteresowań
i podnoszenia kwalifikacji sportowych młodzieży obu szkół, pozyskiwania uzdolnionej młodzieży i wsparcia procesu szkolenia oraz możliwości łączenia uprawiania sportu z poznawaniem regionu Śląska i Podlasia.

    W ramach współpracy Szkoła Podstawowa w Kleszczelach otrzymała komplet 12 strojów sportowych oraz 10 piłek do piłki siatkowej oraz propozycję wyjazdów na wspólne turnieje i obozy sportowe.

Dziękujemy!!!

 

 
 

 

 

 

 

 plik do pobrania w PDF

 


 

Koncert

24 października odbył się koncert Pana Romana Brochockiego. Jako  niezwykle uzdolniony muzycznie człowiek zagrał na dziesięciu instrumentach muzycznych, w tym na powszechnie znanych jak akordeon czy trąbka i harmonijka ustna. Były też takie, o których istnieniu nawet nie wiedzieliśmy jak: saz, chińskie hulusi, czy okaryna. Ponadto Pan Roman przekazał nam informacje o pochodzeniu, budowie swoich zbiorów oraz zagrał kilka prostych melodii. Uczniom najbardziej spodobała się wokalna część występu oraz ciekawe anegdotki o sposobie zakupu prezentowanych instrumentów.

                                                                                                                                                                       Kinga Jach